2019-02-04 16:13:19 OPG Wegierska Górka 3511
Po 7 latach pracy Agnieszka Mocek żegna się ze stanowiskiem Dyrektora Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka
Po 7 latach pracy Agnieszka Mocek żegna się ze stanowiskiem Dyrektora Ośrodka Promocji Gminy Węgierska Górka. Na facebooku OPG Węgierska Górka opublikowany został list otwarty, do mieszkańców gminy, prezentujemy jego treść:
- Drodzy mieszkańcy! Wskutek wydarzeń jakie miały miejsce w ostatnim czasie, dzisiaj przyszło mi opublikować ostatni post na tej stronie. Niestety, po 7 latach pracy, wyrzeczeń i starań nadszedł koniec mojej przygody w Ośrodku Promocji Gminy Węgierska Górka. Żegnając się ze stanowiskiem piastowanym przeze mnie przez długi okres czasu, nie kryję smutku i rozczarowania, z racji sytuacji w jakiej przyszło mi się pożegnać, gdyż nie było to miłe doświadczenie. Żadnych kwiatów, uścisków, czy choćby życzeń powodzenia. Postawa pewnych osób, z którymi przyszło mi współdzielić pracę przez tyle lat, na zakończenie okazała się zgoła odmienna. Jednakże, pomimo tego chciałabym podziękować wszystkim, z którymi mniej lub bardziej przychylnie pracowałam. Czas jaki spędziłam wśród Was był dla mnie bardzo owocny i świadomość rozwoju kulturowego naszej gminy sprawiała mi ogromną satysfakcję. Tym, którzy zostają, tych na których się zawiodłam jak i na tych, z którymi bym chciała podjąć się każdej pracy w przyszłości życzę powodzenia w dalszym promowaniu i rozwijaniu naszej gminy.
Żegnajcie! - Agnieszka Mocek
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl