2018-09-23 08:00:00 FB Piotr Tyrlik 3645
Orkiestra Dęta Barka z Żabnicy obchodziła 15-lecie działalności
- 15-lecie Parafialnej Orkiestry Dętej BARKA z Żabnicy. Uroczystości rozpocząła msza święta, następnie uczestnicy udali się do budynku OSP, gdzie podziękowaniem i gratulacjom nie było końca. Gratuluję orkiestrze wspaniałego jubileuszu - mówi Piotr Tyrlik, Wójt Gminy Węgierska Górka.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl