2016-11-22 05:00:00 UG Radziechowy-Wieprz 3627
Akcja krwiodawstwa w Radziechowach! Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę szlachetna akcję.
Dyrekcja Zespołu Szkół im. ks. prał. Stanisława Gawlika w Radziechowach w ramach współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach organizuje 29 listopada 2016 r. (wtorek) akcję krwiodawstwa i akcję dawcy szpiku kostnego.
W tym dniu na parkingu szkolnym od 10:30 – 15:30 będzie podstawiony ambulans, w którym będzie można oddać krew. Do rejestracji mogą zgłaszać się osoby od 18 do 65 roku życia z ważnym dokumentem tożsamości.
Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę szlachetna akcję. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej szkoły.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl