2020-11-16 14:48:32 FB Antoni Szlagor 2227
Awaria skutkuje brakiem dostawy ciepła do bloków przy osiedlu 700-lecia (bloki 1-8), osiedla Młodych oraz śródmieścia.
- Jak poinformowała mnie właśnie spółka ciepłownicza Ekoterm właśnie trwa usuwanie awarii przy ulicy KEN 2. Awaria skutkuje brakiem dostawy ciepła do bloków przy osiedlu 700-lecia (bloki 1-8), osiedla Młodych oraz śródmieścia. Jak zapewniły mnie władze spółki, jej pracownicy robią wszystko, by jak najszybciej awaria ta została usunięta, a dostarczanie ciepła zostało przywrócone jeszcze dzisiaj wieczorem - mówi Antoni Szlagor, Burmistrz Żywca
Za powstałe utrudnienia, spółka Ekoterm przeprasza.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl