Alarm w Cięcinie! Zapaliła się instalacja fotowoltaiczna przy budynku mieszkalnym
W czwartek 28 maja około godziny 11:58 służby ratunkowe zostały zadysponowane do pożaru instalacji fotowoltaicznej przy budynku mieszkalnym w Cięcinie przy ul. Jana Pawła II.
Po przybyciu na miejsce strażacy zabezpieczyli teren działań oraz rozpoczęli akcję gaśniczą związaną z pożarem instalacji. Działania ratowników trwały około dwóch godzin.
W akcji uczestniczyły jednostki OSP Cięcina, OSP Węgierska Górka, a także strażacy z JRG Żywiec. Na miejsce wezwano również Pogotowie Energetyczne.
Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.
Kopiowanie materiałów dozwolone pod warunkiem podania źródła: zywiec.super-nowa.pl